Kaip e-prekyboje sugeneruoti virš 40.000.000$ apyvartos per metus? [Lietuvio sėkmės istorija!]

Labas, šiandien noriu pasidalinti su tavimi išties labai įdomiu ir naudingu turiniu. Jis skirtas tau, jeigu ieškai galimybių kaip parduoti savo prekes ar paslaugas internetu brangiau ir daugiau. Aktualu? Skaityk toliau ir esu absoliučiai tikras, kad žemiau pateikta informacija taps tau tikra “vertės bomba”! Juolab, kad jos autorius yra mano geras bičiulis lietuvis – Deividas Mikočionis (nuotraukoje 2 iš dešinės).

Bet apie viską iš eilės…

Tau tikriausiai kyla natūralus klausimas, kodėl tu turėtum visa tai perskaityti nuo pradžios iki galo?

Mano galva, tam yra bent 3 labai svarios priežastys:

  1. Nuo to momento kai susipažinau su Deividu, praėjo vos 2 metai, kai jis iš žmogaus, kurio kišenėse galima sakyti “švilpavo vėjai” savo žingeidumo, nuolatinio noro tobulėti, smalsumo ir užsispyrimo dėka greitai tapo vienu brangiausiai Lietuvoje apmokamu Facebook (FB) reklamos ekspertu, o šiuo metu jau yra klęstinčios JAV skaitmeninės rinkodaros agentūros Sugatan.io vienas iš bendrasąvininkų.
  2. Antra priežastis yra ta, kad būtent Deivido dėka, “Sugatan” agentūros klientų investicijų graža (ROAS), iš skaitmeninės reklamos internetu, vien iš FB kanalo per paskutinius metus augo 15-30X. Bendrai ši agentūra vien per paskutinius metus savo klientams sugeneravo pardavimų už daugiau nei 40.000.000$ ir tai ne riba!
  3. Vien per 2019 metus vienam iš savo klientų grožio industrijoje Deividas kartu su savo komanda sugeneravo pardavimų net už 9,867,916.75 USD. Tai iliustruojanti statistika paveikslėlyje žemiau. O vien per 2019 m. “Black Friday” išpardavimus sugeneravo bet 2X didesnes apyvartas nei per visus 11 paskutinių mėnesių!
Black friday išpardavimas 2019 m. gruodis 9.000.000$
(“Sugatan team” 1 kliento pardavimų internetu statistika grožio industrijoje 2019 m.)

Mano asmeninė pažintis su Deividu buvo visiškai spontaniška, bet kaip vėliau paaiškėjo abipusiai labai prasminga ir naudinga. Todėl nuoširdžiai džiaugiuosi dėl tokios didelės bičiulio sėkmės ir linkiu jam tik paties geriausio.

Šis paprastas ir tuo pačiu labai atviras žmogus pirmą kartą man parašė į FB messengerį 2017.09.27 d. ir paklausęs ar užsiimu digital marketingu iš karto pasiūlė susitikti gyvai. (Networking’as dar viena stipri Deivido pusė).

Kaip dabar prisimenu mūsų pirmą pokalbį “Čili” kuris truko ilgiau nei 4 val.! Mes abu labai greitai radome bendrų temų apie SEO, copywriting’ą, digital marketing’ą ir nusprendėme, kad savo jau turimiems, bei būsimiems naujiems klientams mes galime ir turime vertę auginti kartu. Deivido FB reklamos klientais Lietuvoje greitai tapo tokie žinomi prekių ženklai kaip Edrauda, CityBee, Varlė ir kt. o šiandien jo visas fokusas ir patys didžiausi klientai yra JAV rinkoje.

Iš savo pusės galiu tik pasakyti, kad tiesiog per beprotiškai trumpą laiką Deividas tyliai pasiekė ko gero keliasdešimt kartų daugiau nei plačiai Lietuvoje išgarsėjęs milijonierius Benediktas Gylys, o tai tik dar kartą įrodo, kad jeigu turi noro ir užsispyrimo, šiais neribotų galimybių laikais tu gali susikurti savo sėkmės istoriją, ypač kai pasimokyti yra iš ko.

Dabar manau supranti, kodėl žemiau pateikta informacija (anglų kalba) tau gali būti itin reikšminga, todėl nepagailėk savo laiko ir skirk jai laiko. Nes šiam turiniui Deividas sąžiningai pašventė daug savo ameninio laiko ir noro dalintis.

O štai ir žadėtas turinys!

Lessons Learned Generating $40mm+ for eCommerce Brands & What to Focus on in 2020.

Skaityk ir pasiimk kas naudinga. Komentaruose žemiau nepatingėk parašyti ar buvo verta ir kas tau asmeniškai pasirodė naudingiausia? Ką norėsi naudoti asmeniškai pardavimuose internetu?

Sėkmės!

Patiko turinys? Pasidalink juo socialiniuose tinkluose jau dabar. Ir ačiū, kad skaitai mano tinklaraštį.

Donatas Viliamas

0Shares

Parašykite komentarą